Vyberte si dovolenku priamo v areáli termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove a užite si leto u nás v jednom zo 32 apartmánov a zo 16 štúdií s vlastným sociálnym zariadením pri maďarských hraniciach v susedstve prekrásnej Ostrihomskej baziliky.

Bobová dráha + hrad Vyšehrad

http://www.bobozas.hu/visegrad

Hostia ubytovaní u nás majú 60% zľavu na cestu autobusom na jeden nami ponúkaný výlet, t.j. 5€/miesto v autobuse

Bobová dráha sa nachádza nad obcou Visegrád, krásnej prírodnej scenérii kde očakávajú športovo založených návštevníkov s 2 dráhami. Letná dráha je tzv. korytová, druhá dráha, koľajnicová alebo alpská, je v prevádzke počas celého roka. V prípade daždivého počasia a sneženia sú všetky boby vybavené strechou z plexiskla. Z dráhy sa ponúka nádherný pohľad na blízky hrad, „Fellegvár“, kam sa počas výletu pôjdeme aj pozrieť. Boby sú ťahané na najvyšší bod dráhy vlekom po úseku 240 m, nasleduje samotná jazda s 11 serpentínami. Jazda na boboch je fantastický zážitok pre mladých, rodiny, skupiny ale aj pre skôr narodených. Deti očakáva aj pieskovisko a šmýkačka. O Váš hlad a smäd sa postará bobový bufet.

Vstupné na bobovú dráhu: 1jazda-dospelí2,00€, dieťa1,30€, 6jázd-dospelí10€, dieťa 6,00€, 10jázd-dospelí 16,00€, dieťa 11€

Vstupné na Vyšehradský hrad: dospelí: 6€ /deti 2,90€/ deti do 6 rokov zadarmo 

Adresa:

 Termálne kúpalisko Vadaš 943 01,Štúrovo

Telefon

+421 905 649 376
sk_SKSlovak